0 1 2 3 3

Pokladní systémy

Dotekové počítače od ELO TouchSystems

Dotekový počítač ELO rozšiřuje již tak velkou skupinu kvalitních, multifunkčních dotekových zařízení. Dotekový monitor má PC zabudované ve spodní části stojanu monitoru. Monitor obsahuje těsnění proti vniknutí kapaliny a lze naklápět popř. připevnit na stěnu.

Pokladní tiskárny Epson

Pokladní tiskárny Epson jsou ideální částí vašeho pokladního systému, vyznačují se vysokou rychlostí tisku, tichostí a automatickou řezačkou. Snadno a rychle lze vyměnit roli papíru díky drop-in systému. Nabízí také tisk grafiky a čárových kódů ve svislém nebo vodorovném směru ve vysoké kvalitě. Pro připojení je použito paralelní rozhraní. Standardem jsou výměnné konektory pro připojení a rozhraní pro automatické otevírání až dvou pokladních šuplíků.

Čtečky čárových kódů Metrologic

Nabízíme především čtečky značky Metrologic. Jedná se o laserový ruční snímač čárového kódu se stojanem, určený i do náročných prostředí. Umožňuje snímat jak standardní, tak i husté čárové kódy, inovovaná konstrukce se vyznačuje vysokou spolehlivostí a odolností. Lze využít i jako beztlačítkový stolní snímač pomocí dodávaného stojánku. Má snadno vyměnitelný kabel pro různá rozhraní, včetně USB

Pokladní zásuvky Virtuos

Preferujeme pokladní zásuvky zn. VIRTUOS s těmito vlastnostmi:

  • vyjímatelný mincovník a pořadač bankovek s libovolně nastavitelnými přihrádkami
  • pořadač bankovek je možné opatřit uzamykatelným víkem
  • otvírání zásuvky: mechanicky klíčkem nebo elektronicky
  • elektronická kontrola otevření zásuvky (tzv. microswitch) je u všech modelů
  • vkládání bankovek a šeků bez otevření šuplíku (přední štěrbinou)
  • mechanicky odolná konstrukce zajišťuje vysokou bezpečnost uložené hotovosti